English Version
 

Joomlaboard-Forum

 
PHU_AB

Oklaski: 1  
Raty - 2007/01/30 19:42 Witam

Mam następujący problem, wszystkie raty przyjmowane od klientów musze wprowadzać jako raty obce (przez symbol $) ponieważ wprowadząjąc je przy polisie (zaznacząjąc jako zapłaconą) nie ma tych rat na wykazach (w PTU, Cignie, HDI i innych) czy jest jakaś możliwość aby może to poprawić lub wprowadzać raty w inny sposób.

Dziękuję i Pozdrawiam
  | | Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
admin

Oklaski: 8  
Odp:Raty - 2007/02/06 08:32 Witam,

A czy jest jakiś wykaz, na którym raty wprowadzane normalnie pokazują się? jeśli niema to wygląda na to, że poprostu nie wybieracie Państwo odpowiednich kryteriów w oknie generowania raportów w segmencie "Na wykazie umieść polisy". Jeśli macie Państwo pytania odnośnie generowania raportów prosze wysłać do nas emaila z wymienionymi wszystkimi polisami jakie powinny znaleźć się na raporcie a my podpowiemy odpowiednią konfigurację.

Opcja "raty obce" (uruchamiana ikoną z $) powinna być stosowana tylko w przypadku takich wpłat, natomiast raty Państwa klientów wprowadzonych do bazy danych przy odpowiedniej konfiguracji napewno pokażą się na raporcie.

W razie trudności proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny, gdyż tego rodzaju sytuacje wymagają podania większej ilości informacji oraz sprawdzenia kilku ustawień.

Pozdrawiam,
Dariusz Grządkowski
  | | Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
:: Start   :: O Programie   :: Porady    :: Cennik   :: Pobierz   :: Forum    :: Kontakt
Ta strona używa plików cookies. Jeśli chcesz wiedzieć jak je wyłączyć kliknij
     kontakt
   tel.  717220060
   kom. 506089326
   Pn-Pt 10.00-17.00
 
   e-mail: info@m6.pl
gg: 3711640
  
    pobierz wersję DEMO
zamów program
 Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Załóż sobie