English Version
 
Tworzenie korespondencji seryjnej - pism wiodących do klientów Drukuj E-mail

Przykład praktyczny: Wydrukuj korespondencje seryjną o treści "Agencja Ubezpieczeniowa życzy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku" i zaadresuj ją do wybranych osób (do Jana Kowalskiego i Piotra Nowaka)

Rozwiązanie: W widoku osoby dostępnym po uruchomieniu programu kliknij ikonę  z górnej listwy narzędziowej i wybierz "odznacz wszystkie". Na liście osób odszukaj nazwisko Jan Kowalski i w ostatniej kolumnie oznaczonej symbolem "X" zaznacz pole tzw. "ptaszkiem". Powtórz operacje dla nazwiska Nowak Piotr.

Następnie w lewym menu wybierz ikonę  po otwarciu okna korespondencji seryjnej kliknij ikonę   znajdującą się w lewym górnym rogu. W otwartym okienku wybierz "Korespondencja seryjna" i kliknij dalej. W następnym oknie wybierz "zaznaczone osoby" i kliknij dalej.Otworzy się okno o nazwie Wybierz wzór pisma korespondencji seryjnej. Jako, że nie posiadamy jeszcze wzoru pisma jakie planujemy napisać klikamy przycisk "Dodaj wzór".

Otworzy się okno oddawania wzoru pisma wiodącego (patrz rysunki i opis w poniżej). W treści głównej wpisujemy nasze życzenia Noworoczne, a w polach jak Jan, Kowalski, ul. Nowowiejska 1 wstawiamy pola Imię, Nazwisko, Ulica itd. wykorzystując opcje "wstaw" z górnego menu rozwijanego. Gdy wzór jest gotowy zatwierdzamy go przyciskiem "Zapisz" i nadajemy mu nazwę. W oknie Wybierz wzór pisma korespondencji seryjnej wybieramy nazwę naszego wzoru i klikamy przycisk "Dalej" a następnie "Zakończ". Program pokaże okno podglądu wydruku z tekstem naszego pisma. Możemy je wydrukować po kliknięciu na przycisk

Okno dodawania/edycji wzoru pisma wiodącego

 
 
:: Start   :: O Programie   :: Porady    :: Cennik   :: Pobierz   :: Forum    :: Kontakt
Ta strona używa plików cookies. Jeśli chcesz wiedzieć jak je wyłączyć kliknij
     kontakt
   tel.  717220060
   kom. 506089326
   Pn-Pt 10.00-17.00
 
   e-mail: info@m6.pl
gg: 3711640
  
    pobierz wersję DEMO
zamów program